Trükime teie soovitud kujunduse, teksti, logo, foto vm erinevatele rõivastele ja kangastele nagu t-särgid, pusad, polod, reklaamrõivad, spordiriided, tööriided, jne. Trükk kangale valmib meil kahel tehnoloogial – sublimatsioon- ja kuumpresstrükina. Kumb variant on sobilikum, sõltub mitmest asjaolust (materjal, trükiala suurus ja värvus, kogus, kasutusotstarve) ning pakkumise küsimisel leiame teile parima lahenduse.

Kuumpresstrükk

Kuumpresstrüki puhul nagu nimigi ütleb, pressitakse kujutis, mis on eelnevalt kilele trükitud, kõrge rõhu ja kuumuse abil kangale. Sobib kasutamiseks väga erinevate materjalide puhul – puuvill ja polüester ning nende segud. Samuti on kuumpresstrükk ideaalne ühetooniliste tekstide, numbrite, logode jm elementide trükkimiseks.

Trükkida ei saa üle õmbluste ning valmistoote puhul peab arvestama, et pesta tohiks seda temperatuuril kuni 40°C, soovitatavalt pahupidi. Keelatud on ka kuivatisse panemine ning triikima peaks särki/riiet pahupidi.

Sublimatsioontrükk

Sublimatsioontrükis ei kanta kujutist toote pinnale, vaid materjali sisse nii, et käega katsudes ei ole võimalik vahet teha trükiga ja ilma trükita pinna vahel. See tagab trüki hea püsivuse – trükk ei kulu maha, värvikiht ei kahanda kanga hingavust ja venib koos tootega, ilma et hakkaks pragunema. Sublimatsioontrüki värvid on läbipaistvad, seetõttu kasutatakse seda trükimeetodit üldjuhul valgetele toodetele. Värvilisele pinnale trükkides aluspinna värv seguneb trükitava värviga, mistõttu värvitoonid muutuvad ning sellistele toodetele pigem trükkida mustaga. Samuti peab arvestama, et trükkida ei saa üle õmbluste.

Sublimatsioontrükki saab teha kangale mis sisaldab vähemalt 70% polüestrit ning mis kannataks kuumust vähemalt 200°C ilma, et selle tekstuur pressi all muutuks. Mõnedele särkidele võib kuumutamisel jääda väga tugev pressi jälg. Seetõttu soovitame kasutada spetsiaalseid sublimatsioonitrükiks mõeldud särke, muude rõivaesemete puhul on vajalik eelnev katsetamine.

 

Mõlemal juhul on korraga prinditava ala maksimaalseks suuruseks 38-50cm.

 

Hinnakalkulatsiooniks vajame trükitavate toodete kogust ning trükitava graafika suurust. Küsige pakkumist!

 

Tarvas Print OÜ ei võta vastutust kliendi toodud toodetele trükiste tegemisel välja tulnud defektide eest!