Plakatid

Plakateid on võimalik kasutada erinevates eluvaldkondades, nii koduinterjööri kaunistamisel kui eelseisvate sündmuste kohta info levitamisel, et sõnum jõuaks suure hulga inimesteni.

Flaierid

Flaierid on soodne ja atraktiivne võimalus oma reklaamsõnumite soodsaks edastamiseks. Valmistame flaiereid nii ühe-kui kahepoolsetena erinevates mõõtudes (A4, A5, A6 jne) sobivale paberile. Vajadusel saame need ka lamineerida, et need eriti vastupidavaks muuta.

Voldikud

Voldikute suurim väärtus on, et need mahutavad komplektselt rohkem informatsiooni – on tavaliselt kuni kolm korda kokku murtud ning prinditud kahepoolsena. Voldikute põhitüübid on pooleks murtud V-voldik, kolmeks murtud G-voldik ja kolmeks murtud Z-voldik.

Roll-up stendid

Roll-up stendid kaunistavad bürooruumides interjööri ning täidavad pilkupüüdvalt oma müügiülesannet koolitustel, seminaridel ja messidel. Roll-up stendid on praktilised, vastupidavad ning silmajäävad. Need on paigaldatavad vähem kui minutiga ning kergeks kaasas kandmiseks on olemas spetsiaalne kott.

Reklaambännerid

Reklaambännerid on üks soodsaim ja lihtsaim viis enda reklaami edastamiseks. Bänneri valmistamisel kasutatakse PVC kangast või võrku, mis peab vastu meie ilmastiku tingimustes väga hästi. PVC kangas on vastupidav, kulumis- ja veekindel. Võrkbänner on bännerkangas, mis sisaldab tihedalt seotud väikeseid auke ning sobib ideaalselt tuulisematesse kohtadesse, kuna on õhku läbilaskev.

Kalendrid

Kalender on populaarne firmameene, rõõmustab koostööpartnerit ja ka ettevõtte enda kollektiivi. Lisaks on kalender ajatu müügitoode ning praktiline trükis igapäevaelus. Meilt on võimalik tellida seinakalendreid, lauakalendreid ning taskukalendreid. Köitmine on võimalik nii spiraalköites kui ka klamberköites.

Kataloogid

Klientidele mõeldud detailse info edastamiseks kasuta läbimõeldud ja kompaktset kataloogi või bukletti. Võimalik on teha nii mitut kui ka üks ainueksemplar. Pakume laia valikut köiteliike, et leida just sinule sobiv: liimköide, õmmeldud liimköide, kõvaköide (ümara või sirge seljaga), klamberköide, kammköide.

 

Soovikorral kujundame teile ise originaalsed ja pilkupüüdvad trükised! Küsige pakkumist!