Laiformaattrükk on trükitehnoloogia, mis võimaldab printida suuremõõtmelisi graafilisi elemente ja pilte erinevatele materjalidele. Seda tüüpi trükkimine toimub spetsiaalsete laiformaattrükimasinatega, mis suudavad hallata suuri trükialasid ning tagada kvaliteetse ja täpse trükikvaliteedi.

Laiformaattrükiga on võimalik toota mitmesuguseid trükitooteid. Mõned põhilised laiformaattrükiga valmistatavad tooted hõlmavad järgmist:

Plakatid: Suured plakatid on levinud laiformaattrükiga toode. Need võivad olla reklaamplakatid, infograafilised plakatid, kunstiteosed või sündmuste jaoks loodud plakatid. Plakatid pakuvad suurepärast võimalust suurendada visuaalset mõju ja levitada sõnumit suurele vaatajaskonnale.

Bännerid: Laiformaattrükk on suurepärane valik bännerite tootmiseks. Bännerid võivad olla kasutusel reklaamieesmärkidel, näiteks messidel, konverentsidel või välireklaamides. Need on vastupidavad ja saavad suurepäraselt hakkama erinevate ilmastikutingimustega.

Kleebised: Laiformaattrükiga saab toota erineva suuruse ja kujuga kleebiseid. Need kleebised võivad olla kasutusel autode, akende, seinte või muude pindade kaunistamiseks ning brändi või sõnumi esiletõstmiseks.

Sildid: Laiformaattrükiga on võimalik luua erinevat tüüpi silte, näiteks tooteetiketid, hoiatussilte või suunaviitasid. Need sildid võimaldavad teabe selget edastamist ja brändi esindamist.

Trükk riietele: Laiformaattrükiga saab trükkida disainilahendustega riideid, näiteks T-särke, dressipluuse või spordirõivaid. See võimaldab luua kohandatud rõivaid bränditoodetele, meeskonnarõivastele või reklaammaterjalidele.

Need on vaid mõned näited laiformaattrükiga valmistatavatest toodetest. Laiformaattrükk pakub mitmekülgsust, suurepärast trükikvaliteeti ning võimalust kohandada trükitooteid vastavalt vajadustele.

Tehtud töödega saab tutvuda siit.