Kleebised ja etiketid on väga laia kasutusalaga – toodete jm märgistamiseks, reklaamiks, pindade eristamiseks, info edastamiseks jne. Näiteks autodest on võimalik kujundada suurepärased liikuvad reklaamikandjad. Olgu linnaliikluses või maanteel – stiilsed autokleebised ei jää märkamata.

Samuti on esinduse silmapaistvaks muutmisel firma sümboolika ja lahtiolekuajad aknakleebiste näol hädavajalikud. Lisaks võib aknaid kaunistada graafikaga, fotodega, lisada tegevusala märksõnu jne.

Lõikekiled

Kilelõikuriga saab lõigata erinevaid kujundeid, tähti, numbreid ning kleepida need otse pinnale. Kaitselaminaat ei ole vajalik ja värvid on paika pandud ehk toonid saab valida näidiste lehvikust. Kui sobivat tooni ei leia, on võimalik soovitud värvitoon printida trükikilele ning vastupidavuse suurendamiseks see lamineerida.

Trükikiled

Trükikilede puhul kantakse graafika printeriga vastavalt otstarbele monomeersele või polümeersele kilele (pildid, tekstid, logod jne). Trükitud graafikat on võimalik vastupidavuse suurendamiseks lamineerida ehk peale kanda läbipaistev kaitsekile. Reeglina lamineeritakse kleebiseid, mis on mõeldud välitingimustesse või kohtadesse kus neid on vaja kaitsta kulumise eest (autokleebised, põrandakleebised jne).

 

Soovi korral saab tellida meilt täisteenuse koos disaini, trüki ja paigaldusega. Küsige pakkumist!