Kilelõikus on protsess, mis jaguneb peamiselt kaheks grupiks – lõikekleebised ja riietele pressitav graafika. Mõlemad rühmad pakuvad klientidele mitmekülgseid võimalusi oma brändi esindamiseks ja sõnumi edastamiseks.

Lõikekleebised hõlmavad järgmisi tooteid:

Vinüülkleebised: Kilelõikus võimaldab lõigata täpsed kujundid, tekstita või mustrid vinüülkilele. Vinüülkleebised on levinud viis brändi tutvustamiseks, siltide loomiseks või dekoratiivsete elementide lisamiseks erinevatele pindadele.

Aknakleebised: Kilelõikuse abil saab luua erinevaid aknakleebiseid, mis võivad olla reklaamieesmärkidel, privaatsuse loomiseks või dekoratiivsetel eesmärkidel. Aknakleebised on kergesti paigaldatavad ja eemaldatavad ning pakuvad atraktiivset lahendust.

Autokleebised: Kilelõikus võimaldab valmistada täpsed ja sobiva suurusega kleebised autodele. Autokleebised on populaarsed brändinguelemendid ja head reklaamivahendid.

Lõikekleebised on kasulikud, kuna need võimaldavad kohandamist, unikaalsust, kvaliteeti, mitmekülgsust ja lihtsat paigaldust. Lõikekleebised annavad klientidele võimaluse luua atraktiivseid ja eristuvaid trükitooteid, mis aitavad kaasa nende brändi esindatusele ja sõnumi edastamisele.

Riietele pressitav graafika hõlmab järgmisi tooteid:

Numbrid: Riietele pressitavad numbrid on kasulikud spordimeeskondadele, võistkondadele või sündmustele. Need võimaldavad tuvastada individuaalseid mängijaid või osalejaid ning luua professionaalse välimusega võistlusriided.

Nimed: Riietele pressitavad nimed võimaldavad ettevõtetel personaliseerida töötajate või meeskonnaliikmete rõivaid. See loob ühtsustunnet ja aitab tuvastada individuaalseid rolle või nimesid organisatsioonis.

Logod: Riietele pressitavad logod on võimsad tööriistad brändi tuntuse suurendamiseks. Ettevõtted saavad oma logod pressida rõivastele, sealhulgas särgid, dressipluusid, joped jne. See võimaldab brändil olla nähtav ning suurendada äratundmist ja professionaalsust.

Kujundid: Riietele pressitavad kujundid pakuvad ettevõtetele võimalust luua atraktiivseid visuaale, mis kajastavad nende brändi identiteeti või spetsiifilist sõnumit. Olgu see siis graafiline element, ikoon või ainulaadne disain, kujundid aitavad rõivaid eristada ja silma paista.

Riietele pressitava graafika tooted aitavad ettevõtetel luua ühtset ja professionaalset välimust, tugevdada brändi identiteeti ning edastada sõnumit või teavet. Need tooted võimaldavad ettevõtetel eristuda konkurentidest, tõsta meeskonnatunnetust ning luua meeldejäävat visuaalset muljet nii töötajatele kui ka klientidele.

Tehtud töödega saab tutvuda siit.